Fall outfit :: Trending now : Cowboy boots

By | October 10, 2018

Late, Late, Late

EN :: From today it is exactly one week until we fly on our holidays. Tenerife will be a big surprise for us and we definitely want to explore this island a bit more. We´re not types of people for all-day lying by the pool or beach but rather types for exploring and visiting new places and beautiful nature which Tenerife offers for sure. Even though I don´t say that one day of lying and chillaxing wouldn´t be great! Well my birthday is exactly in the middle of our trip – sweet 17. No, no I´m joking – yes 27. Haha. What really makes me happy though is, that I will celebrate my birthday in bikinis or short skirt for the first time in my life, without the thick jacket or coat. Well and how is it going with packing? To be honest, we haven´t packed anything yet and I think we will end up packing the last day before flight. The same it is with flight tickets. And I didn´t even mention that the flight is 4 hours long so I should download some good music and movies to my phone to keep me busy and not bored. Moreover I still don´t know what to pack in my luggage and I have to admit I did some serious online shopping yesterday so I hope it´ll come by then and fingers crossed all clothes will fit me 😀 Are you packing for holidays last minute as well?

SK :: Oddnes je to presne týždeň, kedy letíme na dovolenku. Tenerife bude pre nás veľkým prekvapením a určite by sme tento ostrov chceli trošku podrobnejšie preskúmať. Nie sme typ na celodenné vylihovanie na pláži alebo pri bazéne, skôr by sme chceli vidieť nejaké krásne miesta, ktoré ostrov ponúka, i keď netvrdím, že jeden deň by som si na to vylihovanie určite vyhradila. Narodeniny budem mať presne v strede dovolenky – och, sladkých 17… Aaale, čo to trepem – 27! Haha. Ja sa hlavne teším na to, že budem prvýkrát v živote oslavovať narodeniny v bikinách, v teple bez bundy, dažďa a pravého jesenného počasia! No a ako sme na tom s balením? Nijako! V pondelok a utorok sme mali obaja voľno a chceli sme si veci ako tak podávať na kôpky, ale obaja sme chorí a vyzerá to tak, že sa baliť budeme deň pred odchodom. A rovnako tak tlačiť letenky. A to nevravím o tom, že let trvá dobré 4 hodinky, takže by som si mala do mobilu stiahnuť nejaký dobrý film a zopár dobrých skladieb, nech mi zbehne čas. Naviac ešte stále neviem, čo presne si zbaliť do kufra a musím sa priznať, že som včera a predvčerom robila last minute online shopping, takže si držím si prsty, nech sú mi tie veci dobré a hlavne nech stihnú do utorku prísť 😀 Aj vy sa balíte na poslednú chvíľu?

bronx western boots

Trending Now – Cowboy Boots

EN :: You have probably noticed already that the big trend of this season are cowboy boots. I personally really like this style and if you need a great dose of inspiration how to style this trend, you should check out Song of Style blog then because famous blogger Aimee styled it many times already not only for runways but also for every day. I don´t own any cowboy style boots – I mean the real looking ones – but I bought similar pair when I was last time in Dublin and they remind me of cowboy trend. These boots were on sale and they are real leather so I couldn´t leave them there. They had them in black as well but I fell in love with these black and white because they are not that boring looking and I can see them paired with one of my leather skirts already! Well here I paired them just with simple black and white, dark lipstick and nude bag which is one of my favorite. Do you sometimes feel like wearing whole black outfit – edgy style – and sometimes just want to be colorful and girly? And do you own any cowboy boots?
SK :: Určite ste už všade možne zazreli, že jedným z najväčších trendov tohto roka je aj kovbojský štýl, resp. kovbojské čižmy. Mne sa tento štýl veľmi páči a ak potrebujete vysokú dávku inšpirácie ako tento trend nosiť, určite sa mrknite na blog Song of Style, pretože blogerka Aimee ho skombinovala vo viacerých bombových outfitoch nie len na prehliadky, ale aj na bežné nosenie! Ja kovbojské čižmy – také tie pravé – ešte nemám, ale nedávno som si v Dubline kúpila tieto čierno-biele, ktoré mi tento štýl trošku pripomínajú! Sú kožené a mali ich v takej zľave, že som ich tam samozrejme nemohla nechať. Rada si kupujem veci, keď mi padnú len tak do oka a nie preto, že idem za niečím konkrétným. No a tieto mali aj v čisto čiernej farbe, ale to je už samozrejme nuda! S bielym vyzerajú určite zaujímavejšie a ja si už s nimi v hlave tvorím outfity skombinované s koženkovou sukňou. Zladila som sa akosi do čiernobiela, pridala tmavý rúž a svoju obľúbenú kabelku v neutrálnej farbe, ktorú som už dlho nemala a zakončila to svojou obľúbenou koženou bundou. Máte aj vy niekedy takéto nálady, že sa chcete obliecť čiernobielo, rockovejšie a niekedy proste slniečkovo, dievčensky alebo farebne? A máte už kovbojské čižmy? 

OUTFIT DETAILS

Leather Jacket :: Diesel

Jeans :: BLK Denim

T-Shirt :: MissGuided

Belt :: Mango

Bag :: DKNY

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *